Kołowrotki karpiowe M-KA i Noctis Carp – Unboxing

Jesteś na Mikado / mikado-tv

Udostępnij artykuł na:

March 11, 2020

Tym razem prezentujemy nowości Mikado na 2020 rok z działu wędkarstwa karpiowego. Kołowrotki Noctis i M-KA to dwie doskonałe maszyny, które powinny być na celowniku wszystkich tych, którzy mają zamiar zapolować na naprawdę duże okazy. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, prezentują wysoką klasę na łowisku, co przekłada się na znaczącą długość rzutów oraz maksymalną kontrolę holu. Jeśli szukacie kołowrotków do zadań specjalnych, z pewnością powinniście zwrócić na nie uwagę. A jeśli jeszcze się zastanawiacie – posłuchajcie, co o kołowrotkach mówi Wojciech Młynarczyk. Przedstawione przez naszego testera cechy powinny Was przekonać.

Udostępnij artykuł na:

Polecane produkty

M-KA

M-KA

Najwyższej klasy kołowrotek karpiowy, wyposażony w szpulę LC, ślimakowy posuw, karbonowe wykończenia, niesamowicie mocną przekładnię i precyzyjny hamulec Quick Drag. M-ka to maszyna, która nigdy nie zawodzi, nie ważne jak trudne są warunki połowu.
NOCTIS CARP

NOCTIS CARP

Świetny kołowrotek karpiowy, wyposażony w dużą szpulę typu long cast, bardzo precyzyjny hamulec, ślimakowy posów idealnie układający linkę oraz mocną przekładnię, która nie zawiedzie przy spotkaniu z każdym, nawet rekordowym karpiem.
wróć do listy