Prezentacja nowości Mikado na 2020 rok

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

September 11, 2019

Prezentacja nowości Mikado na 2020 rok

Wrzesień to dla Mikado czas podsumowań całorocznej pracy, którego zwieńczeniem są Pokazy Nowości. W tym roku, spotykając się z naszymi odbiorcami, zaprezentowaliśmy najnowszą gamę produktów, które w 2020 roku poszerzą naszą ofertę. Pozycje te, to owoc ciężkiej pracy całego zespołu, który dokładał wszelkich starań, aby nowe produkty były atrakcyjne nie tylko pod względem funkcjonalności, ale przede wszystkich prezentowały najwyższą jakość.

image
image
image
image

Na tegorocznych Pokazach Nowości na 2020 rok zaprezentowaliśmy flagową ofertę produktów Mikado na nadchodzący sezon, które są rezultatem wszystkich naszych dotychczasowych działań oraz zebranych informacji. Elementem pokazów, który wzbudził szczególnie duże emocje była nowa seria żyłek Dream Line, których niepowtarzalna jakość oszołomiła naszych słuchaczy. Z resztą nie bez powodu. Seria linek Dream Line to absolutny top, klasa i poziom jakiego jeszcze nie było! Pracę na tym produktem trwały nadzwyczaj długo i oparte zostały o wiedzę i doświadczenie całej rzeszy doskonałych wędkarzy i ekspertów w zakresie włókien nylonowych nowej generacji. Każda żyłka to oddzielny koncept, konstrukcja dopasowana bezpośrednio do wymogów nowoczesnego wędkarstwa, wykonana z najlepszych dostępnych na rynku surowców. Rodzina Dream Line dzieli się na wersje linek: Classic, Match, Spinning, Method Feeder, Feeder, Carp, Ice i Surf. Każda z nich została wyposażona w stosowne cechy pożądane w danej metodzie wędkarskiej. Szeroka gama produktowa obejmuje różne nawoje, średnice, kolory i typy. Do doskonałego grona najwyższej jakości linek dołączyły także dwie nowe plecionki: Ultralight x4 oraz Competition x8. Obie charakteryzujące się wyśmienitą jakością w zupełnie nowym wymiarze, która zdecydowanie zawstydzi wiele tego typu dostępnych na rynku produktów.

image
image
image

Goście zaproszeni na nasz pokaz mieli także okazję przyjrzeć się naszym najnowszym wędziskom, które od 2020 roku będą zasilać spinningowy rozdział naszego katalogu. Wiele z nich to nasze największe klasyki w nowym wydaniu. Jednym z godnych następców legendy jest Inazuma Pro. Tej wędce nadaliśmy nowy charakter poprzez użycie wysokiej jakości komponentów, podkreślając go wysublimowanym designem.

image

Inną klasyką, która poprzez udoskonalenie zyskała nowy wymiar, jest LX Sapphire Fazlite z rodziny Lexus Sapphire. Projekt tego wędziska przede wszystkim przewidywał jego „odchudzenie”, co udało się uzyskać dzięki nowym przelotkom FUJI Fazlite oraz dzielonej rękojeści z wykorzystaniem uchwytu typu VSS. Kij wraz z niezmienionym blankiem stanowi nie lada gratkę dla koneserów łowienia okoni.

image

Zupełną nowością w dziale wędek spinningowych jest natomiast seria Bixlite, której atrakcyjność potęguje korzystna proporcja jakości do ceny. W obrębie rodziny Bixlite znajdziemy 3 grupy wędzisk: Bixlite Jig, które charakteryzują się agresywna i szybką akcją, nieco bardziej stonowane Bixlite Light Spin oraz mocniejsza wersja spinningu Bixlite Fast Spin.

image
image

Pamiętając o naszym haśle przewodnim Total Fishing, które od 30 lat przyświeca naszej działalności, na pokazach nie mogło zabraknąć nowości z działu wędkarstwa gruntowego i karpiowego. Filarem tej oferty, który zyskał największe zainteresowanie na pokazach, okazał się kołowrotek M-ka LC. Inspiracją do tego projektu była nasza bestsellerowa seria minimalistycznych wędzisk karpiowych M-ka, które zyskały uznanie wśród ogromnej rzeszy wędkarzy. Stworzenie kołowrotka o parametrach, które będą godne przynależności do tej rodziny, było dla nas nie lada wyznaniem. W tej chwili M-ka LC to najwyższa półka kołowrotków karpiowych typu Big Pit, których produkcja została oparta o wysokojakościowe elementy. Niesamowicie mocna przekładnia, nierdzewne łożyska, pojemna szpula typu long cast, system nawoju oparty na ślimakowej przekładni, czy wytrzymały hamulec typu Quick Drag zaprojektowany z użyciem dużych tarcz – to tylko kilka z wielu zalet tej potężnej maszyny do zadań specjalnych. Nasi projektanci nie zapomnieli również o nowoczesnym i bardzo eleganckim designie, który od samego początku cechuje rodzinę M-ka.

image

Zaproszeni goście podczas pokazów mogli przyjrzeć się także naszej najnowszej serii linek karpiowych Territory Braids. W tej gamie nie zabrakło specyficznych produktów, takich jak linki w usztywnianej otulinie Coated Braid oraz miękkich odmian zarówno szybko tonących Fast Sinking, jak i super miękkich Silky Soft. W ofercie znajdziemy również zastępstwo tzw. leadcore’ów, czyli nowy, bezrdzeniowy leader (Lead Free Leader) wykonany z miękkiego i zarazem bardzo wytrzymałego splotu. Wszystkie rodzaje plecionek będą dostępne w ergonomicznych 10m odcinkach, których opakowanie dla ułatwienia wyposażono w dyspenser z obcinaczką.

Ofertę na 2020 rok powiększyliśmy także w dziale akcesoriów i wyposażenia. Podczas pokazów zaprezentowaliśmy m.in. nasz najnowszy model siedziska typu „kosz” z podestem, obrotowym fotelem i regulowanymi nóżkami. Siedzisko jest kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami Mikado, które wygodnie można ulokować w pobliżu siedzącego wędkarza. Dodatkowo zostało wyposażone w schowek na przydatne akcesoria.

image

Będąc przy magazynowaniu wędkarskiego wyposażenia, nie moglibyśmy pominąć naszego najnowszego projektu pudełka, które dzięki swym kompaktowym funkcjom jest w stanie wykluczyć wiele zbędnych organizerów. Rig Box to szczelne, zamykane systemem magnesów pudełko, które dzięki dużej ilości i odpowiedniej wielkości przegródek, pomieści wszystkie drobne elementy naszego ekwipunku.

image

Pokazy nowości Mikado to także prezentacja oferty firm partnerskich, których, poprzez zawarte w poprzednich lata współprace, jesteśmy dystrybutorami. Marka Garmin, specjalizująca się w najnowocześniejszej nawigacji wędkarskiej, na zorganizowanych przez nas pokazach zdecydowała się po raz pierwszy zaprezentować model najnowszego silnika Force, który będzie dostępny także w naszej ofercie w 2020 roku. Silnik ten będzie najbardziej wydajnym urządzeniem dziobowym. Przy napięciu 24 V silnik Force może pochwalić się osiągami, które konkurencyjne jednostki napędowe demonstrują przy napięciu 36 V! Jednostka ta została wyposażona w bezprzewodowy pedał oraz pilot zdalnego sterowania i jest w pełni integralna z ploterami i echosondami swej rodzimej marki.

image
image

Przygotowując ofertę na 2020 rok staraliśmy się sprostać wszystkim stawianym wymaganiom, tak aby każdy wędkarz mógł znaleźć w naszym katalogu coś odpowiedniego dla siebie. Nasze długoletnie doświadczenie oraz uznanie użytkowników, obliguje nas do tego, aby przez cały czas pracować, badać i tworzyć innowacyjny sprzęt, nadając nowy bieg trendom wędkarskim zarówno w Polsce, jak i zagranicą. 30 lat na wędkarskiej arenie pokazuje, że to co tworzymy ma swoich odbiorców, którzy powierzają los swoich wypraw w nasze ręce. Dziękujemy za to zaufanie.

image

Tematyka: pokazy, nowości,

Udostępnij artykuł na:

Zobacz galerię:

wróć do listy
bannery
bannery
AOE
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner